Kořalkový turnaj

Kořalkový turnaj trojic propozice :

Nohejbalový turnaj o kořalku je vypsán pouze pro neregistrované hráče! Mohou hrát děti , ženy i abstinenti (na vlastní nebezpečí). Hraje se dle Pravidel ČNS s menšími úpravami , tyto budou sděleny při zahájení turnaje. Bude-li počet týmů 12 a méně , bude se hrát systémem každý s každým. Bude-li počet týmů 16,týmy budou rozděleny do dvou skupin po 8. Hraje se na 3 dopady míče , zápas se hraje na 2 sety (ve skupinovém systému) resp. na 2 vítězné sety (ve vyřazovacím systému), set končí 10. bodem, případný 3. set začíná od stavu 0:0 (více při zahájení turnaje). Časová lhůta pro nástup k zápasu je max. 5 minut. Oddechový čas není povolen. Rozhodčí budou delegováni z řad zúčastněních týmů (kdo prohraje – píská). Pořadatel přijímá ústní podání námitky do 10 minut po události, ke které se námitka vztahuje. Poplatek za podání činí velký panák RUMu.Obuv ke hře se používá s hladkou podrážkou, nebo přímo určená na nohejbal. Jsou zakázány kopačky a turfy!